Dana Nosková - porodní asistentka z Kaplice

Napsat referenci

Jméno:
Přijmení:
Obec:
Datum porodu:
E-mail:
 

Reference


vloženo: 31.05.2023
obec: České Budějovice
datum porodu: 13.5.2023

Magdaléna Dolejšová

Jako prvorodička jsem hledala nějaké přínosné předporodní kurzy a kamarádka porodní asistentka mi doporučila kurzy paní Noskové. Nemohla jsem si vybrat lépe! Patřím k těm, které potřebují mít hodně informací, aby si připadaly připraveně, věděly, co se všechno může stát a nebyly na místě zaskočené. Na těchto intenzivních předporodních kurzech paní Noskové jsem získala obrovské množství velmi užitečných informací, spousty materiálů a velké množství tipů nejen na porod, ale i na kojení, péči o novorozence a první pomoc novorozence. Velmi oceňuji velké množství příkladů z praxe, které nám paní Nosková mohla předat. Než jsem začala chodit na kurzy, měla jsem z porodu velký strach, bála jsem se, že to nezvládnu, ale díky paní Noskové jsem se přestala bát a věřila jsem tomu, že to dám. Myslím si, že právě díky tomu, že jsem nebyla z porodu vystresovaná a že jsem dala na tipy paní Noskové a nezanedbala přípravu před porodem, proběhl můj porod rychle, hladce, přirozeně, bez jakýchkoliv medikamentů a také bez poranění. Moc děkuji!


vloženo: 25.03.2023
datum porodu: 04.03.2023

Kateřina Grzyb

Chtěli bychom ze srdce poděkovat paní Noskové za asistenci u porodu. Bez zbytečných zásahů a v úplném klidu nás provedla naším prvním porodem… díky ní jsme mohli prožít porod jako posilující a velmi transformující zkušenost. Paní Nosková, jste skvělá… moc si vážíme Vaší práce a budeme jen doporučovat! L+K+L


vloženo: 21.05.2022
datum porodu: 15.05.2022

Lucie Schattauerová

Děkuji paní Noskové za asistenci u porodu. I když vše nešlo podle toho, jak jsem si růžově vysnila, během porodu mi dodala klid a v potřebné době také sílu. Všem vřele doporučuji a jsem ráda, že jsem si k porodu zvolila právě jí.


vloženo: 15.01.2022
datum porodu: leden 2022

Lucie F.

Velmi děkuji paní asistentce Daně za její klid, podporu a zkušené rady u porodu naší dcery. Ikdyž vše nešlo úplně hladce, porod byl pro mne krásným a posilujícím zážitkem, na který ráda vzpomínám. Vážíme si Vaší práce, zdravíme L+T+O+H


vloženo: 14.01.2022
obec: České Budějovice
datum porodu: 15.09.2021

Lucie Goby

Ráda bych poděkovala ještě touto formou paní Noskové za to, co dělá. Cítila jsem, že u porodu chci mít někoho, kdo to cítí stejně. Ihned po porodu s paní Noskovou jsem věděla, že to přesně tak mělo být, že porod je naprosto přirozená věc a pokud probíhá bez zbytečných zásahů, může být i první porod posilující zkušeností, která ženu naplní sebevědomím na mateřství. Dík patří i naší holčičce, která docela chvátala na svět a i mému tělu, které mi říkalo, co dělat. Bylo hrozně posilující vědět, že paní Nosková ví, co chci/nechci a umožnilo mi to naprosto vypnout hlavu, protože jsem věděla, že jsme v dobrých rukách. Díky tomu jsem porodila zdravou holčičku bez poranění, rychle, s energií na rozdávání a kontrakce si vybavuji jako tlak, ne jako bolest. Přínosný vnímám i předporodní kurz, díky kterému jsem měla DŮVĚRYHODNÝ zdroj informací, zejména pro začátek mateřství a hlavně kojení. Moc bych si přála, aby všechny ženy mohly mít svou porodní asistentku, které důvěřují, mají stejný pohled na způsob vedení porodu a bude jim k dispozici i v šestinedělí, případně jim pomůže s kojením. Myslím, že nám to společnost dluží a doufám, že až se moje holčička rozhodne stát maminkou, bude to samozřejmost. Takže, neváhejte :)


vloženo: 29.12.2021
obec: Český Krumlov
datum porodu: 25.11.2021

Kateřina Spáčilová

Chodila jsem k p. Noskové na predporodni kurz v Českých Budějovicích, kurz byl pro mě i partnera velice užitečný plný cenných rad a doporučení. Jako prvorodička jsem měla komplexní informace jak o tehotenstvi, tak porodu a šestinedělí. Paní Nosková je velmi příjemná a ochotná pomoc i nad rámec, čehož si moc vážím. Po porodu mi po telefonu zachránila kojení, dala mi spoustu cenných rad a zabralo to, takže velké díky.


vloženo: 28.11.2021
datum porodu: 26.11.2021

Lenka Borovková

U první dcery jsem docházela na kurzy do ČB k pí Noskové a potkaly jsme se i u porodu (nakonec bohužel sekce díky KP / prvorodička). Nyní jsem rodila podruhé. Po konzultaci jsem na 2. kolo kurzů již nedocházela a proběhla pouze tel. konzultace ohledně cvičení s Aniballem, mj. osobně maximálně doporučuji. U druhého porodu byla do poslední chvíle / posledních hodin… stále otázkou sekce (proto jsem se s paní Noskovou nedomlouvala na asistenci, vše bylo nejisté)… ale neskutečně jsem si přála rodit spontánně a povedlo se! Vzhledem k silným křížovým bolestem jsem byla ke konci unavená… v ten moment se objevila ve dveřích paní Nosková (s klidem a úsměvem sobě vlastním) a pro mne to bylo něco nepopsatelného, byla jsem nesmírně vděčná! Paní Nosková!!! Velký dík - to, co jste pro mne při obou porodech udělala je něco, za co se Vám nikdy nebudu moc odvděčit!!! Jste dokonalá!!! Za sebe a ostatní maminky děkuji za to, co a s jakou obětavostí, empatií a profesionalitou děláte. S úctou a velkým díkem, Lenka Borovková


vloženo: 29.10.2021
datum porodu: 07.10.2021

Barbora Ušáková

Chtěla bych tímto paní Daně moc poděkovat za její cenné rady v průběhu těhotenství, komplexní přípravu na porod i za následné poradenství ohledně kojení. Nejvíc si ale vážím jejího klidného přístupu u samotného porodu. Ten nebyl vůbec jednoduchý, protože jsem měla velké miminko, ale paní Dana mě to nenechala vzdát a já tak díky ní mohla porodit přirozeně a bez poranění. Díky tomu jsem se tak mohla již od prvních dní věnovat malému naplno a za to jsem velmi vděčná. Moc doporučuji všem budoucím maminkám!


vloženo: 23.07.2020
obec: České Budějovice
datum porodu: 18.07.2020

Jitka Melková

.......Moc děkujeme za kurz, za Váš přístup, za cenné rady, které jsem při porodu mohla čerpat, opravdu se to hodilo a byla jsem v klidu, když jsem věděla, co mě asi tak čeká.

Mějte se krásně a děkuji za to, co a jak děláte.

S pozdravem Melkovi


vloženo: 06.01.2020
obec: Lhotka u Křemže
datum porodu: 02.12.2019

Pavla Honzikova

Díky paní Daně se nám narodil krásný zdravý chlapeček. I když porod přišel neplánovaně dříve, Dana byla na telefonu a ve správnou chvíli jsme se sešli v porodnici. Moc jsem si přála přirozený porod bez jakýchkoliv medikamentu a zásahů a mým velkým přáním bylo rodit do vody. To se mi splnilo a i přesto, že se ke konci porod trochu zkomplikoval a protáhl, tak jen diky trpělivosti paní Dany vše nakonec dopadlo skvěle, bez jediného poranění a my si s manželem odnesli zážitek na celý život. Absolvovali jsme i předporodní kurz, který byly nabitý informacemi a pro mě nejpřínosnější byly hodiny o kojení a manipulaci s novorozencem. Pokud se rozhidbe někdo zvolit u paní Dany ať již kurz, nebo službu doprovodu u porodu, tak můžu jedině doporučit. Za sebe, manžela i synka Vám moc děkuji


vloženo: 06.08.2019
obec: Křemže

Jana Švorcová

Paní Danu jsem vyhledala jako druhorodička po velmi komplikovaném prvním porodu, kdy jsem se obávala, aby se naše špatná zkušenost neopakovala. Paní Dana mne již od začátku svým empatickým přítupem velmi uklidnila, poskytovala mi cenné rady a samotný porod v Českém Krumlově nakonec proběhl krásně a nad rámec našich představ. Velmi mi celý porodní proces usnadnila svoji nevtíravou asistenci a pomocí a hlavně díky ní se má negativní porodní zkušenost překlopila v zážitek, na který budu už vždycky s láskou vzpomínat. Bez jakýchkoli pochyb bych ji každému doporučila.


vloženo: 06.05.2019
obec: České Budějovice
datum porodu: 28.04.2019

Linda Trojanová

S paní Noskovou mám velmi dobre zkušenosti. Porodu jsem se na začátku velice bála. Paní Noskovou jsem měla u svého porodu. Paní má pohotovost dva týdny před porodem - tedy musí být v této dobe pořád k dispozici a to i tehdy, když se přenáší. Navštěvovala jsem i její predporodni kurzy, díky kterým jsem se přestala bát porodu. Na její doporučení jsem používala i Aniball a tak jsem nebyla vůbec nastřižena. Během porodu mě velmi uklidňovalo, že tam paní Nosková se mnou a s přítelem byli. Pokud chcete mít krásný porod, vyberete si určite paní Noskovou.


vloženo: 20.09.2018
obec: České Budějovice
datum porodu: 04.06.2018

Andrea Floriánová

Dana Nosková je andělem v českém porodnictví. Je to právě ona, na kterou se můžete spolehnout při tak důležité a intimní chvíli v životě. Mne zachránila život, podařilo se mi díky ní porodit v Českém Krumlově nádhernou 4,20 kg holčičku...Jsem 160 cm vysoká s úzkou pánví po prvním porodu císařským řezem, nikdo v to moc nevěřil, že se to povede a ještě tak veliké dítě. Ale já a Dana Nosková jsme věřili! Dana ještě více než já :-) Měla jsem strach, strašně jsem si přála zažít přirozený porod, s blížícím termínem porodu jsem byla posedlá, objížděla jsem porodnice v Písku, Krumlově, Budějovicích, četla Michela Odenta a přála si aby to nebyl císař, tak moc jsem toužila zažít přirozený porod. Rozhodla jsem se pro Krumlov s Danou Noskovou a věřte mi, že jsem porodila jen díky ní, ona mi vytvořila úžasné podmínky, měla jsem klid, nikdo mne nerušil, nekontroloval, nemusela jsem stále sedět na monitoru, mohla jsem si lézt třeba po zdi, měla jsem svobodu, svojí intimitu, a Danu při sobě, tak jak jsem to cítila.. Díky ní budu na tento den vzpomínat jako nejsilnější a nejkrásnější den v mém životě! Povedlo se to a já ji z celého srdce děkuji!


vloženo: 28.07.2018
obec: České Budějovice
datum porodu: 22.7.2018

Lucie Pilecká Vítková

Hledala jsem porodní asistentku za účelem doprovodu k porodu. Paní Danu Noskovou jsem si našla dle recenzí na internetu. Na moji žádost proběhlo první setkání již okolo 3měsíce těhotenství. Už tehdy mi byla paní Dana velmi sympatická, její názory a přístup k porodu se mi zalíbily. Přestože jsem byla těhotná již podruhé, rozhodla jsem se navštěvovat i její předporodní kurz. Zde jsem se dozvěděla hodně užitečných informací,rad a dostala spousty prospektů, které jsem využívala po celou dobu těhotenství. Můj první porod byl těžký a komplikovaný a tak jsem se druhého velmi bála, ovšem díky paní Noskové jsem získala zpět ztracenou sebedůvěru a začala se na porod s ní vyloženě těšit. V prvním těhotenství jsem syna přenášela a porod musel být nakonec vyvolát, proto jsem druhé těhotenství aplikovala všechny rady od paní Dany proti přenášení a dva dny po termínu se porod rozběhl sám přirozeně. S paní Danou Noskovou jsem rodila v Českém Krumlově a porod probíhal dle mých přání a představ. Paní Dana byla skvělá a i když se porod ke konci bohužel zkomplikoval z důvodu, který nemohl nikdo předvídat, zachovala klidnou hlavu a snažila se mi všemi možnými způsoby pomoci - a taky velmi pomohla. Miminko se narodilo zdravé a já jsem byla bez poranění. Velmi ji za všechno děkuji, vážím si její práce a určitě ji velmi doporučuji.


vloženo: 28.02.2018
obec: České Budějovice
datum porodu: 7.2.2018

Lucie T.

Paní Danu Noskovou můžeme všem vřele doporučit. Navštěvovali jsme její kurz předporodní přípravy, který byl velice praktický a užitečný a v mnohém nám usnadnil porod i šestinedělí. Paní Dana mě pak doprovázela u porodu v porodnici v Českém Krumlově. Na její doporučení jsem cvičila s pomůckou Aniball, což mohu jednoznačně doporučit. Můj porod byl krásný, rychlý, přirozený, bez jakékoliv medikace, šití či poranění. V první době porodní přijela paní Dana k nám domů, vyšetřila mě a následně sama dovezla i do porodnice, aby měla kontrolu, kdyby po cestě praskla plodová voda. Manžel nám druhým autem sotva stačil :-). Během hodiny pak bylo miminko na světě, paní Dana zařídila veškerý komfort a klid na sále, kde jsme si užili společně krásné dvě hodiny. Po porodu za mnou chodila paní Dana i na oddělení šestinedělí, zkontrolovala kojení a dala mi spoustu užitečných rad ohledně péče o miminko. Kdykoliv jsem ji po propuštění telefonovala, vždy znovu poradila, vždycky byla empatická, milá a vstřícná. Paní Dana mi velice usnadnila nejen porod, ale i počátek mateřství a za to ji patří můj velký dík!


vloženo: 03.01.2018
obec: Frymburk
datum porodu: 19.12.2017

Monika Kuviková

Mnohokrát děkujeme paní Dano za skvělou předporodní přípravu a asistenci u porodu. Díky Vašim kurzům jsme se dozvěděli spoustu zajímavých a potřebných informací, díky kterým byl pro mě i mého manžela porod velkým zážitkem. Na doporučení paní Dany jsem cvičila s pomůckou Aniball. Mohu pouze doporučit. Můj porod byl bez poranění a 2. doba porodní se velmi urychlila. Děkujeme za Váš pozitivní přístup a práci, kterou pro nás maminky děláte. V budoucnu se na Vás rádi opět obrátíme.


vloženo: 14.03.2017
obec: České Budějovice
datum porodu: 02.01.2017

Jiřina Kocourková

K paní Daně jsme chodili s manželem do předporodního kurzu. Celý kurz byl velmi zábavný a získali jsme mnoho užitečných informací, které jsme využili. Největším přínosem byla asi lekce o porodním plánu a kojení. Díky těmto informacím jsem prožila porod přesně podle mých představ, přičemž velkou část porodu jsme strávili doma ve vaně se sklenkou vína (přesně dle doporučení paní Dany) a do porodnice v Krumlově jeli na poslední chvíli. Bylo to skvělé rozhodnutí. Kurz je veden tak pozitivně, že se veškeré naše obavy rozplynuly a na porod jsme se dokonce těšili :-) Kojení jsem díky informacím a doporučení také zvládla bez problémů. Dodnes ještě manžel v nějaké situaci řekne: děláš to dobře/špatně, paní Dana to přece říkala :-) Doporučuji všemi deseti!!!


vloženo: 24.01.2017
datum porodu: 24.10.2016

Petra V.

Paní Dana odvádí se svými předporodními kurzy skvělou práci. Její kurzy jsou nabité praktickými informacemi, které jsem plně využila. Největším přínosem byla lekce o kojení a šestinedělí, které jsem jako prvorodička velmi ocenila. Díky jejímu kurzu jsem si ujasnila, na co se u porodu připravit a vše nakonec proběhlo dobře. Paní Dana je odbornicí ve svém oboru a moc jí děkuji hlavně za její trpělivý a laskavý přístup.


vloženo: 21.11.2016
obec: Kaplice
datum porodu: 15.10.2016

Hana Dibalová

Mockrát bysme Vám Danuš i touto cestou chtěli poděkovat nejen za úžasné kurzy, které byly velmi přínosné, zajímavé a pohodové, ale hlavně za doprovod u porodu. Jako prvorodička jsem na doporučení z kurzu před porodem cvicičla s Aniballem a nelituji. Díky Daně jsem byla po celou dobu v naprostém klidu a na porod jsem se velmi těšila. Dokonce si troufám říci, že jsme si ho s přítelem užili a to díky pohodě a klidu, který do nás paní Dana vnesla. Dana je opravdu jednička ve svém oboru :) Dokázala nám udělat a zpříjemnit jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě. Ještě jednou mockrát děkujeme !! Hanka, Honza a Eleni :)


vloženo: 14.10.2016
datum porodu: 27.09.2016

Romana Šimánek Podlešáková

Pani Dana je člověk na správném místě. Její profesionální ale zároveň lidský a trpělivý přístup mi umožnil prožít porod přesně podle mích představ. Porod pod jejím vedením v ČK byl pro mě, jako pro prvorodičku příjemným zážitkem a ne traumatem o kterém je tak často v souvislosti s porodem slyšet. Paní Danu doporučuji všem,které si chtějí porod příjemně "prožít" a ne sterilně "přežít". Ještě jednou DĚKUJI!


vloženo: 06.10.2016
obec: České Budějovice
datum porodu: 31.08.2016

Martina Kačerovská

U Dany jsem absolvovala předporodní kurz a doprovázela mě k porodu v porodnici v ČK. Všem můžu jen doporučit. A Daně tímto ještě jednou děkuji za její služby, její práci a její přístup. Z kurzu mi nejvíc byla přínosem lekce o kojení, vděčná jsem byla za telefonické konzultace. Dana vždy poradila a hlavně uklidnila při pochybách.Pomohla mi k tomu, aby můj porod (přestože byl císařským řezem) byl krásným zážitkem. Děkuji za všechnu péči a pomoc! Martina z ČB


vloženo: 01.08.2016

Jitka H.

Chodila jsem do předporodního kurzu pro prvorodičky a mohu jej všem jenom doporučit. Přestože jsem původně žádný kurz absolvovat nechtěla, jsem za tento velice ráda. Nedovedu si představit přijít do porodnice úplně neinformovaná. Dana nám předávala vlastní bohaté zkušenosti, snažila se poradit nad rámec kurzu, žádný názor nevnucovala, byla ochotná pomoci i po porodu s problémy s kojením. Každá hodina kurzu neuvěřitelně rychle utíkala a už jsem byla zvědavá na další. Mockrát děkuji!


vloženo: 03.05.2016

Lenka Mejtová

Chtěla bych Daně strašně moc poděkovat za její skvělý předporodní kurz. Porod pro mne byl velikým strašákem, který mi bránil užívat si krásné období rostoucího bříška! Ale díky kurzům jsem věděla, do čeho jdu a hlavně, že jsem připravená čelit občas záludným nabídkám nejen z hlediska medikamentů, ale i praktik v porodnici. Snažila jsem se maximálně řídit jejími radami a věřím, že i díky tomu jsem si dokázala při porodu říct o mě bližší zákroky. Moc děkuji Dano, jsi skvělá osobnost i profesionál!


vloženo: 24.10.2015
obec: Borovany
datum porodu: 6. 10. 2015

Jana Uher

Dana je báječná porodní asistentka, která mne podpořila dobrými radami jak před porodem tak i po něm. Snoubí se v ní trpělivost s dlouholetou praxí, respektuje porodní plán a žena se s ní při porodu cítí mnohem sebevědoměji. Také díky ní jsem si troufla na ambulantní porod v CK a jsem za to moc ráda. Porod by měl být šťastnou událostí v rodině a ne jen něčím, co se musí přetrpět. Dana Vás svým přístupem na něj připraví a provede jím, tak abyste na narození miminka ráda vzpomínala. Dano, moc děkuji. Jana


vloženo: 16.09.2015
obec: České Budějovice
datum porodu: 25.08.2015

Lucie Talířová

Paní Nosková je úžasná porodní asistentka. Byla mi obrovskou podporou u mého porodu v ČB. Díky její láskyplné péči a podpoře v těžkých chvílích se Sonička narodila přirozeně. Obdivuji její trpělivost, kterou se mnou měla. Povzbudila mě v době, kdy už jsem byla vyčerpaná a chtěla to vzdát. Její přítomnost u porodu je k nezaplacení. Nikdy na ní nezapomenu, doporučuji ji všem - je báječná :-)


vloženo: 10.09.2015
obec: Velešín
datum porodu: 1.9.2015

Sabina Huřťáková Hašková

Ráda bych touto cestou paní Noskové poděkovala nejen za skvělý předporodní kurz v Kaplici, ale především za úžasnou podporu a doprovod při mém porodu v ČK. Přestože jsem byla hodně vyčerpaná a asi to se mnou nebylo nejjednodušší, byla trpělivá, spolehlivá, pomáhala a podporovala mě jak mohla a navíc se držela mého porodního plánu, takže už se mě nikdo na nic při porodu neptal. Ještě jednou za všechno moc děkujeme. Sabina, Marek a Nelinka.


vloženo: 24.08.2015
obec: České Budějovice
datum porodu: 17.12.2014

Kristýna Šimák-Líbalová

Po absolvování kurzu jsme se rozhodli pro doprovod i při porodu, skvělý přístup, dokonce i v šestinedělí, díky jejím radám a návštěvám kojím syna ještě teď v osmi měsících i když to ze začátku vypadalo, že nedáme ani měsíc. Vše pěkně vysvětlila a tak jsem se svého prvního porodu v porodnici v ČK skoro nebála, protože jsem věděla kam a s kým jdu :) Děkujeme Vojtíšek, Pavel a Kristýna


vloženo: 11.07.2015
obec: Branišov
datum porodu: 25.05.2015

Veronika Jiříková

V porodnici v ČK jsme rodili pouze ve třech. Já, můj manžel a Dana. Šlo to jako po másle a velkou měrou se o to zasloužila právě i naše PA, protože díky ní jsem byla v absolutním klidu. A jaká je pro mě Dana?

Je to správná porodní "bába", citlivá, přirozená, empatická, nic nevnucuje, když není třeba, medicínsky nezasahuje a pokud to jde, splní všechna porodní přání. Mně splnila přání porodit v podřepu, na závěr mého porodu si ke mně v pohodě klekla.

A co bych Daně vytkla? Dančo, proč jsi tyhle stránky nezaložila už dříve, můj první porod by tak mohl být bez-vadný jako byl tenhle. Díky moc!

PS: V ČK se dá rodit přirozeně, svobodně a za to díky i panu primářovi...:-)


vloženo: 15.03.2015
datum porodu: 02.02.2015

Michaela Valíčková Černá

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za Váš vysoce profesionální a zejména lidský přístup. V těžkých chvílích jste mi byla velkou oporou.


vloženo: 08.02.2015
obec: Vyhlídky
datum porodu: 3.2.2015

Hana Kotyz Máslová

Ráda bych Daně ze srdce poděkovala nejen za velice užitečný a podnětný předporodní kurz pro druhorodičky, ale především za doprovod k porodu. Díky ní jsem si ho mohla užít a prožít přesně podle svých představ, za což jsem jí neskonale vděčná! Rodila jsem ambulantně a celý průběh od příjmu přes porod až po propuštění byl díky jejím službám, profesionalitě, ale především lidskosti hladký a bez stresu. Díky, díky, díky!


vloženo: 14.12.2014
obec: České Budějovice
datum porodu: 11.11.2014

Milan Šortner

Dobrý den, rád bych Vám touto cestou vyjádřil podporu Vaší práci a zároveň poděkování za Vaší profesionalitu, lidskost a odhodlání. Díky Vašemu kurzu, přítomnosti v těžkých chvílích při porodu a hlavně po něm si Vás nesmírně vážím, nejen jako profesionála ve svém oboru, ale i jako člověka. Děkuji Vám za sebe, svou ženu a milovanou dceru, kterou jste nám pomohla přivést na svět. Nikdy Vám to nezapomeneme a přejeme mmoho dalších úspěšných porodů.


vloženo: 03.10.2014
obec: Zubcice
datum porodu: 10.9.2014

Tomas Tichy

Chtel bych hlavne podekovat za uzasnou peci a trpelivost, ktera byla uz od predporodniho kurzu. Clovek mel opravdu pocit ze tam je Dana pro nej a kazda otazka byla zoodpovezena. Kdyz jsem odvezl manzelku do porodnice, nebylo nic hezciho nez se tam potkat opet s Danou. V tu chvili jsme vedeli ze bude vsechno v pohode a porod si "uzijeme". Opravdu tomu tak bylo, vsechno klaplo jak melo a Dana radila vyborne, pomahala pri kontrakcich a ucinne polohovala aby to bylo co k cemu. Zustala s nami na prani i po sve sluzbe a jeste pomohla s prvnim napitim a dodala skvele rady do zacatku. Diky ni to bylo proste v klidu, bez stresu a i kdyz to bylo vycerpavajici pro vsechny mam z toho opravdu dobry pocit... Dekujeme Dano!!!


vloženo: 07.05.2014
obec: Kaplice
datum porodu: 1.3.2014

Hana Uváčiková

Ráda se přidám k předchozím doporučením. Navštěvovala jsem předporodní kurz u paní Noskové, který na porod připravil nejen mě, ale také mého manžela, oba jsme pak byli o dost jistější :) Navíc doporučuji všem kojícím využít nabídku laktačního poradenství. Nemůžu si vynachválit, v porodnici nemají tolik čas pořádně kojení naučit, takže návštěva paní Noskové přímo v pohodlí našeho domova zachránila jak moje prsa, tak spokojenost miminka :D Děkujeme


vloženo: 09.04.2014
obec: Kaplice
datum porodu: 06.04.2014

Eva Koller

Chci se podělit s velice dobrou zkušenosti s pí. Noskovou. Chodila jsem k ní na kurz, který všem doporučuji. Z porodu jsem díky tomu strach ani neměla a jsem si v určitých věcech jistější...

Vše vám ráda vysvětlí, pomůže a poradí. A u porodu je taky bezvadná.


vloženo: 06.03.2014

Dita E.

Hezký den, i já se ráda podělím s velice pozitivní zkušenností s Danou Noskovou. Pokud váháte, zda využijete její služby, či nikoli, tak já jsem jednoznačně pro! Dana je velice milá a empatická žena, je však i dostatečně silná na to, aby vám pomohla prosadit vaše přání a požadavky. Jsem vděčná za to, že mi dopředu ukázala porodnici a vysvětlila vše potřebné. Individuelně se se mnou sešla a pověděla jak poznat porod a kdy jet do porodnice. A v poslední řadě - přijela k samotnému porodu. Byla profesionální - přesně taková, jak jsme si dopředu domluvily. Bylo to dobré rozhodnutí ! Ještě jednou děkuji, Dano! :)


vloženo: 03.02.2014
obec: Velešín

Ivana

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o mé zkušenosti s PA pí Noskovou :o). V srpnu loňského roku (byla jsem cca 34tt) jsme se manželem jeli podívat do porodnice v ČK. Chtěla jsem využít předporodní kurz, který nabízí porodnice v ČK, ale přes prázdniny ho bohužel nepořádají, takže nám zbyla jen prohlídka porodního sálu. Ujala se nás na první pohled moc milá PA (mimichodem pí Nosková :o)). Vše nám ukázala a vysvětlila a poté nám nabídla, že když nemůžeme využít před.kurz v nemocnici, může nám ho nabídnout sama.Nabídky jsem využili a byla jsem za to moc ráda. Domluvili jsme si schůzku u nás doma (nakonec byly tuším 2), takže to pro nás bylo příjemnější než někde na kurzu s více těhulkama. Pro mě ideální řešení :o). Vše, co nám řekla na kurzu, jsem poté na konci září využila (opět souhra náhod :o)) a porodila i s PA pí Noskovou zdravou holčičku. Kurz mi opravdu dal hodně, zvlášť jako prvorodičce. Pí Noskové jsem ve všem důvěřovala. Mohla jsem se na ní kdykoliv, s čímkoliv obrátit, nikdy mě neodmítla, nikdy nebyla naštvaná, když jsem jí několikrát vzbudila po noční :o)). Až budu mít ve svém okolí nastávající maminky, určitě paní Noskovou všem budu doporučovat :o).


Registrovaná porodní asistentka Dana Nosková, tel.: 777 806 030, e-mail: info@porodniasistentka-noskova.cz

Design & code: 4media