Dana Nosková - porodní asistentka z Kaplice

O mně

Porodní asistentka Dana NoskováJmenuji se Dana Nosková. Jsem matkou dvou dětí, bydlím v Kaplici u Českého Krumlova.
Jako porodní asistentka pracuji od roku 1996, v současné době na Gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice v Českém Krumlově na zkrácený úvazek.

V roce 2014 jsem se rozhodla částečně věnovat i soukromé praxi, tak jak jsem si vždy přála. Získala jsem Oprávnění k poskytování zdravotních služeb jako komunitní porodní asistentka a prošla úspěšně výběrovým řízením pro spolupráci se zdravotními pojišťovnami. Stala jsem se členkou profesní organizace UNIPA. V naší porodnici jsem si také vyjednala Dohodu o práci a díky tomu jsem mohla začít nabízet velmi žádanou službu a to asistenci u porodů svých klientek jako jejich soukromá porodní asistentka.

Jsem absolventkou desítek různých kurzů, seminářů a vzdělávacích programů.
Co mohu ale především nabídnout, jsou bohaté a přínosné zkušenosti z dlouholeté praxe, které jsem sbírala na všech úsecích péče o ženu (oddělení těhotných, šestinedělí, gynekologie, JIP, na porodním sále), a které považuji vedle empatie, trpělivosti a schopnosti správně komunikovat, za největší hodnoty dobré porodní asistentky.

Není náhoda, že dříve tuto práci dělaly pouze starší zkušené ženy - "porodní báby", které se samy učily od starších porodních babiček a které porodily několik vlastních dětí. Já mám za sebou mnoho let praxe a velké množství samostatně odvedených porodů, přesto ve mně zůstává hodně pokory a porodnictví mě nepřestává překvapovat.

 

Svou práci mám velmi ráda a velmi ráda Vám pomohu na Vaší cestě k mateřství.

 

Své služby poskytuji hlavně v okolí Kaplice, Velešína, Českého Krumlova a Českých Budějovic, ale jsem plně mobilní a mohu přijet kamkoliv.


Registrovaná porodní asistentka Dana Nosková, tel.: 777 806 030, e-mail: info@porodniasistentka-noskova.cz

Design & code: 4media